Hot ponuky

Práca na vysokozdvižnom vozíku Galanta, Senec

Nechcete sa narobiť a chcete zarobiť ? Urobíme Vám papiere! Mzda 1000 € a viac.

Informácie o pracovnom mieste:
  • Miesto práce: Galanta, Senec
  • Ponúkaný plat (brutto): 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • prevoz výrobkov, materiálov na VZV v rámci skladu,

Zamestnanecké výhody, benefity:

  1. stravné lístky 3,38 €
  2. príplatok za nadčas 25 %, práca v noci 20 %, za sobotu 50 %, nedeľa a sviatok 100 %
  3. ubytovanie zdarma
  4. papiere na VZV vám urobíme, je potrebné aby ste mali vodičské oprávnenie skupiny B

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Firma pracujúca v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:

základné vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz: B

Miesto: Galanta, Senec

Mzda: 900,- €

Ak máte záujem o túto pracovnú ponuku
prosím pošlite nám správu s kontaktnými údajmi na Vás:

Aký je súčet 1 a 8?