Aktivity

Dňa 21.06.2014 sa uskutočnil druhý Family day spoločnosti EUROTRADE - SR  a.s. Pre našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov sme pripravili deň plný dobrej zábavy, chutného občerstvenia a rodinnej pohody.

Deti a ich rodičia si mohli užiť bohatý program plný súťaží, samozrejme detičky boli za svoje výkony odmenené kopou darčekov a sladkostí.

Naša firma sa zúčastnila ako jeden z vystavovateľov na veľtrhu práce JOB EXPO 2014, ktorý sa konal v dňoch 29.-30. apríla 2014. Záujemcov o nové pracovné miesta bolo veľa, spoločnosť Personálny servis EUROTRADE - SR  a.s. prezentovala: zaujímavé pracovné ponuky, kvalitný profesionálny prístup a výhodné platové podmienky. Návštevníci mali možnosť sa porozprávať s našimi zamestnancami, zároveň si mohli odniesť od nás rôzne propagačné, reklamné materiály a darčeky. Ako jedny z mála vystavovateľov sme pre návštevníkov pripravili aj súťaž o rôzne ceny.

Dňa 27. 4. 2014 sa zamestnanci našej spoločnosti zúčastnili humorného divadelného predstavenia

OOOPS! Workshop, trochu inak Imre a Gejza. Predstavenie sa konalo v priestoroch hotela Holiday Inn v Trnave. Účinkujúci René Štúr a Svätopluk Malachovský nám predviedli skvelú zábavnú sketch show plnú humorných scénok, ktorá pobavila celé publikum.

Dňa 23. 2. 2014 sa zamestnanci našej spoločnosti zúčastnili v Trnave,v hotely Holiday Inn škandalóznej komédie LORDI s hereckým obsadením Maroš Kramár, Peter Šimun a Jozef Vajda. V spoločnosti týchto pánov sme strávili príjemný večer plný smiechu a zábavy, ktorý sme ukončili lahôdkami z hotelovej kuchyne a baru.

Dňa 21.9. 2013 sa v PSA Peugeot Citroen Trnava uskutočnil deň otvorených dverí, pod názvom Závod v závode, kde sa zúčastnili naši zamestnanci a ich rodinní príslušníci rôznych súťaží, a taktiež mohli navštíviť výrobné priestory. Po celodennej akcii skonštatovali , že strávili veľmi príjemný deň plný prekvapení, hier a zábavy, získali nové poznatky a vedomosti. Tešíme sa na ďalší deň otvorených dverí!

Dňa 20.07.2013 sa uskutočnil prvý Family day spoločnosti EUROTRADE - SR  a.s.

Pre našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov ako aj pozvaných partnerov sme pripravili deň plný zábavy, spoločných hier detí a rodičov.